KUNSTILAAGER 2024

Laagri eesmärk on pakkuda lastele loomingulist ja arendavat tegevust. Laste tegevused on vaheldusrikkad ja sisaldavad rohkesti käelist tegevust. Lapse laagripäev on tegus, sinna mahuvad ka mängud, rühmategevused. Et energiat jaguks kogu päevaks, siis pakume lastele lisaks rikkalikule lõunasöögile ka vahepalasid ja puuvilju vōi juurvilju.
Otsime üles iga lapse isikupära ja anname lapsele eduelamuse.
Laagripâevad on jaotatud teemade järgi. Kuigi üks suurem teema on kõige olulisem, siis sama päeva sisse mahuvad ka muud lisategevused. Lastel ei tohi hakata igav, kiiremad jôuavad rohkem teha.
Iga laagripäev hakkab tegevus kell 10.00 ja löppeb 17. 00
Oleme uksed tavaliselt lahti teinud juba kell 8:00 ja öhtul oleme kohal kuni 18.00. Kui kellelegi tullakse järgi veelgi hiljem, siis kokkuleppel saame last hoida kauemgi.
Palume anda lapsele kaasa ühissôiduki kaart vôi sularaha nendeks päevadeks kui me liigume linnatrantsporti kasutades. Meie ujumispäeval Männikul avalikus ujumiskohas palume anda vanemal märku, kui te ei soovi, et teie laps ujuma läheb. Neile lastele leiame huvitavat tegevust. Neid lapsi, kes ujuda vöivad, valvab eraldi inimene. Üle vöökoha sügavasse vette me minna ei luba, palun öelge seda ka oma lapsele,
Lastele taskuraha andmine on iga lapsevanema enda otsustada, kuid vajadus selleks puudub. Iga laagripäeva löpus saab laps mänguraha eest  valida endale lemmikjäätise.
Lisaks sellele on ka mängude auhindadeks maiustusi.
Sellel aastal lisandub meie tegevustele nagu keraamika, portselan jne, ka kella meisterdamine, laterna kaunistamine, erinevate klaasasjade maalimine.
Samuti heidame pilgu kunstiajalukku.
Kōik laagripâevad algavad ja pôppevad Pārnu mnt. 344, välja arvatud viimane. Siis toimub löpupidu Kaevu 7

Kunstilaagrit teeme kolmel nädalal:

1. Vahetus 17-21.06 / Nimekiri  / Täis
2. Vahetus 19-23.08 / Nimekiri  / Täis
3. Vahetus 26-30.08 / Nimekiri  / Täis

Kunstilaagris on päeva alustamine ja lõpetamine Pärnu mnt 344. Kogunemine algab kell 9 ja tegevust alustame kell 10. Nagu eelmistel aastatel, on maja uks lahti juba kell 8:30. Lõpetame kell 17 aga kellel töö pooleli, saab seda lõpuni teha.

Laagri osalustasu on €130, see sisaldab kõik tööks vajalikud materjalid, söögid ja suupisted.

Laagri kavas on viis teemat:
1
- keraamikapäev
2 - tekstiilipäev
3 - portselanipäev
4 - klaasipäev
5 - akvarellipäev

Laagrisse registreerimisel tuleb maksta koha broneerimise tasu €50. See arvatakse laagritasust maha.
Nimi läheb kirja peale raha laekumist

Makset saate teha läbi ostukorvi. Seal on vaja sisestada ainult e-posti aadress ja panna linnuke tingimustega nõustumise ruudukesse.

Lisa ostukorvi
50 €
Email again:

Kui te ei soovi, et lapse perekonnanimi on nimekirjas nähtav, siis kirjutage ainult eesnimi.
Laagri kava on näha siin.